Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ситняківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362438) був реорганізований і увійшов до складу Макарівської громади

2018 рік

1. Про виконання  сільського бюджету Ситняківської   сільської    ради   за  2017 рік

2. Про звіт сільського голови щодо виконання плану  соціального  і культурного  розвитку  села  за 2017 рік та план соціального і культурного розвитку села на 2018 рік.

3. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 21.12.2016 р. № № 146-22-VII «Про затвердження сільського бюджету на 2017 рік»

4. Про затвердження Програми Ситняківської сільської ради «Матеріальна допомога» на 2018 рік

5. Про декларування майна, доходів, витрат і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік.

6. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Шевченко Ользі Сергіївні, Голуб Ніні Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах Ситняківської сільської ради с.Ситняки по вул.___ , буд ___ Макарівського району Київської області.

7. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. України Прокопенка Володимира Сергійовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с.Ситняки по вул. ______, буд. ____ Ситняківської сільської ради Макарівського району Київської області.

8. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. України Прокопенка Володимира Сергійовича для ведення особистого селянського господарства на території  с. Ситняки  Ситняківської сільської ради Макарівського району Київської області.

9.Про ініціювання добровільного об’єднання Ситняківської сільської ради (с. Ситняки), Юрівської сільської ради (с. Юрів, с. Завалівка, с. Копіївка),  Рожівської сільської ради (с. Рожів), Небелицької  сільської ради (с. Небелиця) в Ситняківську територіальну громаду з центром у селі Ситняки

10. Про затвердження Програми відзначення державних, професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою Ситняківської сільської ради та інших заходів на 2018 рік.

11. Про надання згоди на добровільне об’єднання Ситняківської сільської ради (с. Ситняки), Юрівської сільської ради (с. Юрів, с. Завалівка, с. Копіївка),  Рожівської сільської ради (с. Рожів), Небелицької  сільської ради (с. Небелиця) в Ситняківську територіальну громаду з центром у селі Ситняки.

12. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Бобок Олексію Ігоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах с. Ситняки, вул. Миру, буд. _ Ситняківської сільської ради Макарівського району Київської області

13. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Александрович Тетяні Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Ситняки, вул. Луговий хутір, буд. __ Ситняківської сільської ради Макарівського району Київської області

14. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність гр. України  Ляшук Вікторії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства в  с. Ситняки  на території Ситняківської сільської ради Макарівського району Київської області

15. Про затвердження розпорядження сільського голови.

16. Про внесення змін до Програми по благоустрою села Ситняки Ситняківської сільської ради на 2018 рік.

17. Про затвердження Програми  утриманнята ремонту автомобільних доріг по Ситняківській сільській раді на 2018 рік.

18. Про взяття на баланс дороги, яка знаходиться на території Ситняківської сільської ради.

19. Про проведення ремонту дороги по вулиці Хутір Луговий в селі Ситняки Макарівського району Київської області.

20. Про розгляд звернення щодо встановлення пристрою примусового зниження швидкості по вулиці Миру в с. Ситняки.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування