Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ситняківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362438) був реорганізований і увійшов до складу Макарівської громади

Про офіційне оприлюднення регуляторних актів

Рішення "Про затвердження Правил благоустрою щодо забезпечення чистоти і порядку в населеному пункті с.Ситняк"

Рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Ситняки"

Рішення "Про встановлення місцевих податків на 2013 рік"

Рішення "Про встановлення місцевих зборів на 2013 рік"

Рішення "Про обмеження продажу та споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів на території Ситняківської сільської ради"

Рішення "Про затвердження Правил поховання в с.Ситняки"

Рішення "Про пайову участь у розвитку інфраструктури села Ситняки Ситняківської сільської ради Макарівського району Київської області"

Рішення "Про встановлення місцевих податків на 2014 рік"

Рішення "Про встановлення місцевих зборів на 2014 рік"

Рішення "Про внесення змін до рішення сесії №231-26-VI від 11.07.2013 року "Про встановлення місцевих податків на 2014 рік"

Рішення "Про встановлення місцевих податків на 2015 рік"

Рішення "Про встановлення місцевих зборів на 2015 рік"

Рішення "Про встановлення ставок місцевих податків та зборів"

Додаток №1

Додаток №2

Додаток №3

Додаток №4

Додаток №5

Рішення "Про  затвердження Правил  утримання  домашніх тварин, собак, котів і хижих тварин на території Ситняківської сільської  ради"

Рішення "Про затвердження Правил Благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території села Ситняки"

Рішення "Про встановлення місцевих податків  і зборів на 2019 рік"

Рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік"

Рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік"

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування